Zasady są proste!

Day 5,464, 23:04 Published in Poland Poland by Ferlunia.

Witajcie!

EDIT:
Aby wszystko było jasne i klarowne zagrożona jest także Partia Wolnych Ludzi. Porównuj liczbę członków PA i PWl i jeśli możesz dołącz do partii która ma mniej. Będę niewymownie wdzięczny. Oto link do PWL:
PWL


Dzisiaj prosta, łatwa i krótka odezwa!
Do top 5 w wyniku zaspamowania graczy wszystkich partii wbił Gepard ze swoją nieogarską świtą. Przypomnijmy kilka grzeszków tej partii:
- Kupowanie członków,
- Kupowanie komentarzy pod artami,
- Mass spam zarówno wewnątrzpartyjny jak i ogólnopolski,
- Wpuszczanie na listy nieogarską świtę, czołowych złodziejaszków, zdrajców, ludzi walczących przeciw Polsce: CaveoPoland, Staruszek etc
- Jawne i bezustanne nawoływanie do PTO,
- Propozycje bezsensownych ustaw odrzucane niemal jednogłośnie z powodu żenującej formy i całkowitej nieznajomości prawa,

Czy takich ludzi chcesz mieć w kongresie? Czy wszystko co przez ostatnie 5 lat było tępione w Polskiej polityce, kupczenie głosami, spamowanie członków innych partii, udostępnianie list jawnym zdrajcom, złodziejom, nieogarom nic już nie znaczy? Czy każde nieetyczne zachowanie będzie się spotykało z milczeniem? Nie musi tak być. Możesz okazać swoje niezadowolenie poprzez dołączenie na czas wyborów do Pomarańczowej Alternatywy:

http://www.erepublik.com/en/party/pomaranczowa-alternatywa-4140/1

Zasada jest prosta: reptalianie z top 5 wek - dołączasz do PA - jesteś świadomym wyborcą posiadającym sumienie - miesiąc spokoju od nieznających przepisów, nieogarniających zdrajców zdobywających pozycję na spamie i kupczeniu głosami!

Dołącz do PA na najbliższe 24 godziny i pokaż swoją postawą, że tolerancja dla występków Republikanów ma swoje granice!