Solidarumas į seimą

Day 4,630, 03:57 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor Darius

Sveiki gerbiami ir nelabai sėbrai, chebrantai ir korefanai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų beprotiškai mylimas ir geidžiamas Pacimonijus Maximus.

Šis straipsnis ne šiaip pasimuilinti jūsų akyse, o pristatyti vienintelę dar gyvą partiją kuri tikrai gyva, o ne šiaip leidžia kažkokį niekinį brukalą, kad atrodytų, lyg dar gyvuoja. Žodžiu, mes geriausi, maladec, ne tokie kaip LLS vargolei ir panašiai, palaikom degimą ir t.t.
Be jokio tolimesnio burnos aušinimo pristatau jums mūsų kandidatus, kurių yra tik keturi, bet tokie solidūs žodžiu, nes mes už pačio kandidato kaip asmenybės kokybę, o ne kandidatų kiekybę ar, neduok dieve, jų matomus darbo rezultatus.

HeroZx

▶Kaip matote - tikras patriotas.
▶Žino, kur žiemoja vėžiai, iš kur dygsta kojos ir kur auga pipirai. Gali jums atskleisti šias paslaptis už nedidelį atlygį.
▶Mano manymu, visai net tikėtina, kad galbūt turi labai daug tankų ir galimai patekęs į seimą juos padalins kai kuriems už Solidarumą balsavusiems žmonėms.

Rupijus

▶Kaip ir rupijų, šito žmogaus reikia daug, kad pajusti jo tikrą potencialą, todėl seime jis yra dažnai.
▶Manoma, kad būtent jis pripjovė Raigardą, kai anas vogė iš valstybės ir tankino už Lietuvą, todėl visi turėtume būti dėkingi Rupijui, kad mes esame teisinė, nekorupcinė valstybė.
▶Kaip matote iš Gediminaičių stulpų - irgi maladec patriotas ir tikrai seime atstovaus LIETUVOS, o ne kaip kiti, savo vergvaldžių ir donorų, interesus.

Kalnu Karabachas

▶Jo garbei buvo pavadinta respublika, besivaduojanti iš Azerbaidžano okupacijos, bet kai visiem tapo nusišikt and erepubliko tai respubliką pervadino, dabar beliko tik senų laikų šlovė.
▶Kaip ir jo vardu besivadinusi respublika - šis žmogus pamirštas bei nepripažintas, bet jo kovos dvasia, atsidavimas, absoliutus tikėjimas, sunkus darbas bei laisvės troškimas nepalieka abėjingų.
▶Profilio nuotrauka simbolizuoja žmogų, žiūrintį tiesiai į jūsų sielas ir prašantį, jog laiku susiprotėtumėte ir balsuotumėte už Solidarumą, nes kitaip teks prašyt HeroZx, kad pasidalintų tomis minėtomis žiniomis.

Pacukass

▶Vidinės politikos galiūnas, užsienio diplomatijos sunkiasvoris, intelekto gigantas, visa eLietuvos tobulybė ir didybė viename profilyje.
▶Vienintelė priežastis dėl kurios HeDo, Šakalo ir Migo idealų Solidarumas nevirto valstybės išdavikų, vagių, korupcionierių, populistų ir panašių brūdų irštva, kaip kad visos kitos partijos (be išimčių).
▶Visada pasiruošęs palaikyti jus moraline ir ne tik prasme, pasidalinti neįkainojamais patarimais, nusiųsti jums memų ar papų kai ištinka bėdos.P.S. Visiems kas VOTE'ins ir komentuos gal dalinsiu tankus, bet dar pagalvosiu, tai votinkit ir gal gausit.
P.P.S. Kad jau papų tradicija nemirė, tai nu žinot - papai.Myliu, bučiuoju ir ikiukas!
PACUKAS (ir BPI!!!) valdo!