SOL ateitis ir neteisibe

Day 2,979, 07:45 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor Darius

Sveiki gerbiami ir nelabai partiečiai beigi piliečiai, lordai ir vargolei, su jumis jau antrą kartą šį mėnesį svekinasi jūsų mylimiausias ir aktyviausias Solidarumietis Pacimonijus.
Kaip jau žinote (arba ne, ale nežinojimas fakto nekeičia), gėdingai pralaimėjau PP rinkimus Azerbaidžano provincijai, su kuo jį ir sveikinu.

"Kalnų Karabachas užfiksuotas po rezultatų paskelbimo išliko kaip visada ramus ir pergalę atšventė artimiausių valdomų teritorijų rate." Asmeninio archyvo nuotrauka.

Kas be ko šią nesekmę priimsiu kaip tikras pacukas - be drabstymo purvais. Nesinorėtų ištepti visų Solidarumui nelojalių PTO'terių lavonklikerių, todėl susilaikysiu.

Kalbant apie nesidrabstymą purvais, norėčiau neminėt visų aktyviausių politikų kurie nepaisant akivaizdžių politinės etikos normų pažeidimo nesugeba pasmerkti nelegalaus politinio perėmimo. Jei jūs priklausote partijai prašau jūsų mobilizuotis ir paraginti savo valdžią pripažinti, jog teisė išnaudoti Solidarumo darbo liaudį priklauso tik tariamam, uždaram bei neaktyviam SOL elitui, o ne ilgalaikiam partijos nariui uzurpavusiam valdžią.

Aišku, ne už tokį Solidarumą kovojau ir kovoju, todėl prižadu visiems Solidarumiečiams kurie dar mato Euforijos šviesą ir turi vilties - aš grįšiu, arba Arnoldo žodžiais - ai bybak.

Kitą mėnesį vėl surinksiu drąsuolius ir visi kartu šturmuosime Karabacho korupcijos, smurto ir prievartos pilį. Linkiu nemyžt kaip nemyžo jūsų didingi protėviai ir prisijungt prie kovos už teisibę bei laisvę prieš Vasario 16-tą - išrinkt lenką į Solidarumo PP.

Be abejo tai nėra mano rinkiminis straipsnis, tai tik preliudija į didingą tiesos ir Lordų Rūmų triumfą eLietuvoje, kurią prikelsime iškart po to kai tapsiu diktatoriumi. Apie tai vėliau, o kol kas ačiū už dėmesį ir nepamirškit būti nuostabūs kaip aš.

P.S. Visiems kas VOTE'ins ir komentuos nedalinsiu batonų nes aš prieš papirkinėjimą.
P.P.S. (antra dalis PO VELNIŲ!) Gal yra turtingų žmonių kurie mėgsta role-play? Aš būsiu Varnenas o jūs būsit Ekonomikos Ministerija.
Iki kitų kartų mano mielieji...
Myliuks, bučiuks ir Davai!!!
PACUKAS (ir BPI!!!) valdo!!!