Pacukass į prezidentūrą

Day 4,635, 08:37 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor Darius


Sveiki gerbiami mužikai ir bobikės, ponios ir džentelmenai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų būsimas Lietuvos va(l)dovas Pacimojus Pacas.

Praeitame straipsnyje pristačiau jums garbingiausią Lietuvos partiją - Solidarumą, kurią aš atvedžiau į visišką pergalę rinkimuose, visi mūsų puikūs kandidatai pateko į seimą ir jau tarnauja Lietuvai. Tokia sėkmė seime džiugina, bet aišku aš ją visiškai numačiau, be to, negalime leisti sau užmigti and Larioxų - judam į priekį ir turim naujas užduotis pakeliui į absoliutų Lietuvos dominavimą pasaulyje.

Jei kartais kas nežinojote Erepublik yra "total domination" žaidimas ir kai viena šalis pasieks 100% regionų užkariavimą Plato restartuos viską, žmonija užropos ant sekančio evoliucijos laiptelio.
Trumpai ir drūtai

Aš, Pacimonijus Pacauskas Pacas -, Didysis Lietuvos Pacukas, Žygimanto Vazos proproanukio sūnėno pažįstamo kentas, oficialus eLietuvos meilės guru, Lordų Rūmų valdovas, mokesčių mokėtojas, LGBTQAA+ sąjungininkas, žodžio meistras, Tarptautinės Moterų Teisių Kompiuteriniuose Žaidimuose Organizacijos vice-baxūras Lietuvoje, Lietuvos Lenkų Erepublike Asociacijos Pirmininko svotas, maladec čiubakas, darbo žmogus, kandidatuoju į eLietuvos prezidentus.

Aš manau man net nereikia prisistatyti - jūs ir taip visi žinote kodėl aš turėčiau būti prezidentu, todėl iš karto, bent jau šiame straipsnyje, judu prie svarbių dalykų, paaiškinsiu kas ir kaip vyks kai laimėsiu rinkimus.

Dabar klausyk čia

Visų pirma jums greičiausiai kyla klausimas - kaip funkcionuos vyriausybė ir kas joje bus. Galiu patikinti - funkcionuos gerai, apie ką galimai daugiau informacijos bus sekančiame straipsnyje. Kas joje bus? Mes turime geriausią kabinetą eLietuvos istorijoje, tikrai puikūs žmonės, geriausi žmonės kuriuos įmanoma suburti.

Užsienio Reikalų Ministerija
Šitą ministeriją naikinsime. Suprantu, kad visokie nelabai šviesaus proto žmonės sakys bet kaip čia taip gi diplomatija svarbi, tai dabar klausom visi čia. Mūsų užduotis užkariauti pasaulį ką padarysime per daugmaž savaitę, kitą. Logiška, kad jei visos šalys užkariautos, tokio dalyko kaip užsienis nėra. Nėra užsienio - nebus ir reikalų.

Krašto Apsaugos Ministerija
Visų pirma tai keisim pavadinimą į Karo Ministeriją, nes mes ne petūchai ir krašto saugoti mums nereikės, rimti kentai tokiais niekais neužsiima.

Karo Ministerija
Ministras - Powkinas.

Šis žmogus dega iniciatyva ko mums ir reikia tam, jog pasiekti savo tikslus greitai ir efektyviai. Priešus, kurių jėga nepaims mūsų stori, sultingi tankai ir skrajokliai, paims Powkinas už***damas prikolais abie Bačiulį.

Etninių Mažumų Ministerija
Ministras - Adolf H.

Nežinau, ar lošia, bet žinau, kad maladec ir visiškai pasitikiu. Šis absoliutus politikos monstras begalę kartų demonstravo savo organizacinius gebėjimus ir manau susitvarkys su pagrindine užduotimi - užtikrinti, kad regionuose kuriuos valdys Lietuva etninės mažumos ir liktų etninėmis mažumomis.

Meilės Partijai Ministerija
Ministras - Gliookas II.

Savo laiku ir dabar šis mužikas demonstruoja, kad gali paimti bet kokią š**o vertą materjolą ir iš jos išspausti visas naudingas sultis iki paskutinės molekulės, geriausiu to pavyzdžiu dabar yra tai, kad LLS apskritai vis dar gyva. Tikslas - užkariautos bet nepaklusnios tautos turi būti išmokytos mylėti PARTIJĄ ir už ją aukoti auksą, energiją ir panašiai.

Tiesos Ministerija
Ministrai - Mygtoras Migas, Makūlaturistas daniochas ir Vilnietisas a.k.a. antras Ipsis kuris buvo prieš dabartinį Ipsį a.k.a. turbūt tas Ipsis kurį prisimena senesni žaidėjai.

Kai Lietuvos subjektais taps tūkstančiai žmonių, PARTIJA privalės pasirūpinti tuo, jog spaudoje būtų tik teisingi, tikslūs, PARTIJOS kruopščiai patvirtinti faktai. Šie žmonės ne veltui pasirinkti - jie savo gražiais žodžiais užtemdytų visą melą kuris neabejotinai kils iš kenkėjiškos opozicijos.

Šaibų Kalimo Ministerija
Ministrai - Raima ir D..C.

Karas bus greitas bet brangus. Iš esmės LMS ir LTS centristams turėtų būti giliai nusi**kti ant visų radikalių politikavimų, tai jie gali susitelkti ties šaibų kalimu ką jie ir darys.
Dar vienas svarbus dalykas - abu šie žmonės vadovauja dideliems Lietuvos kariniams buriams kurių mums prireiks kai užkariautos tautos masiškai savanoriaus dirbti karo materjolos fabrikuose ir visą tą reikalą reikės prižiūrėti.

Stumyklos Ministerija
Ministras - Kakruskitakhomo.

Šito čiubakos nepažįstu ir nežinau, ką jis veikia, bet vien iš nicko ir to kad yra LLS sprendžiu, kad gerai stumia ir tikrai bus neatsiejama PARTIJOS dalis.P.S. Visiems kas VOTE'ins ir komentuos sakau ačiū, o padėka iš būsimo pasaulio užkariautojo jau ir taip vertingas dalykas.
P.P.S. Kadangi aš esu už feminizmą tai jokių papų į straipsnius nebetalpinsiu.
P.P.P.S Parduodu moterišką apatinį trikotažą, pavyzdys paveiksliuke, kreiptis per mano Vinted paskyrą.Myliu, bučiuoju ir ikiukas!
PACUKAS (ir BPI!!!) valdo!