Comeback Hakkında Boş Makale

Day 6,011, 11:13 Published in Turkey Turkey by ahlaksizvar

Arkadaşlar ben şimdi geri döndüm. Bu geri dönüşler 2008 Türkiye'sine elbette benzemez. Dümdüz geri bir dönüş gerçekleşti o kadar. Bu zaman diliminde çok hızlı altın kasılır olmuş bunu öğrendim. Sonra gittim mal gibi biraz tükan falan aldım. Ama sor bi niye yaptım? Yeniden dönenler için herhangi bir makale yok da o yüzden yaptım. Şimdi sorarım sizlere oyunda zaten kimse yok savaşlarda in cin karşılıklı iş atıyorlar. İn cine biniyor cin ne yaptın demiyor. Durum böyleyken neden bir bilgilendirme vlogu çekmiyorsunuz?
Şimdi ben ne yapıcam elimdeki 400 altını bilmem kaç bin doları. Bir de gittim birkaç tane battle hero çalmışım. Ne bileyim o kadar zaman oynadım 10 bilemedin 15 sefer battle hero almışken bi baktım çatır çatır altın geliyor durmadan başarı alıyorum. Neye neden nasıl vuruyorum bilmiyorum ki.
Ha bi de petrolü de bağlamışlar bize. Ben bugüne kadar ne işe yaradığını da bilmiyordum. Bugün bitince anladım, bitince kimse yüzüne bakmıyormuş. Oyun oynanmaz hale geliyor.
Bu petrolü kullanırken de galiba bh alabileceğim savaşlara sallamak mantıklı gibi. Haftada 200 civarı altını alıp köşeme çekilmem gerekiyor gibi geldi. Peki bu altını ben ne yapacağım arkadaşlar söyler misiniz? Havacı kas diyorlar. Bunların hepsi hava civa. Nasıl kasılır bu havacı söyleyen yok.

Not: Envanterde bi bombe var tam 45 tane her bir kullanım galiba 5 milyon hasar veriyor. Salayım mı üstünüze?

Saygılarımla,
Ahlaksız Zamanlar Haber Ajansı Genel Yayın Müdürü
Ahlaksizvar