Порахуй свої заробітки від ударів за еУкраїну - калькулятор ТП

Day 5,841, 04:29 Published in Ukraine Ukraine by jar4yk

Клікбейтні висновки:

ЧИМ БІЛЬШЕ ТРАТИШ* - ТИМ БІЛЬШЕ ЗАРОБЛЯЄШ!
КРАЩЕ БИТИ, НІЖ ВИРОБЛЯТИ**!

*якщо воюєш за свою країну і маєш достатні силу і ранг
**якщо твоє виробництво за кожні 10 хп приносить менше, ніж війна. Спойлер - поки що ціна хліба завищена через очікування івенту з високим регеном, тому виробляти хліб все ще вигідно. Ку7 зброю виробляти звісно вигідно.


Вступ.
Була колись у мене мрія - заробляти самостійно на паки і стати легою ХХ. Спочатку я нарощував виробництво, економив навіть на війнах, нічого не тратив десь рік. Але суть цієї гри у тому, щоб ставати сильнішим, а сильнішим тебе робила прокачка не тільки сили, а і звання. Почав воювати. Назбирав на Паверпак (ніколи не купував за рл). Воював ще. Помітив, що з певного рівня розвитку ти заробляєш від війни більше, ніж витрачаєш на танки і хліб! Уяви собі: чим більше ти витрачаєш - тим більше ти заробляєш! Хіба ж не магія? Не обов'язково ганятися за медальками. Просто зайшов у гру, вдарив за еУкраїну і заробив.

Отже, наша ціль - дійти до такого рівня розвитку, коли ти воюєш собі у прибуток!
Основна частина.
Я знайшов у іноземній пресі калькулятор прибутковості медальки Справжнього Патріота і вирішив його перекласти для нашої аудиторії і трохи спростити. Оригінал статті не знаю де, залишилася тільки копія таблички.
Щоб скористатися табличкою, натисніть тут.
Далі скопіюйте її собі або завантажте. Підставте свої відомості про силу, ранг, протектор, оновіть ціни на булки і зброю - готово.

Які висновки для мене?


1. По-перше, привітайте мене з легендою ХХ. Як і прогнозував, здобув під час останнього івенту. Протектор теж максимальний.

2. У мене назбиралося +50% бустерів на 4 місяці безперервної роботи. При цьому я їх старався витрачати, коли бив на фул хп. Витрачайте їх при кожному зливі, швидше дійдете до вищого звання, не потрібно їх "маринувати". Якщо я зливаю умовних 4200 фул хп за раз під бустером +50% - отримую 1 млрд дамагу, 9900 сс за ТП, витрачаю 4070сс на танки і зброю, яку потратив. Тобто +5830сс чистими.

3. Навіть якщо у мене закінчаться бустери +50% і я буду бити без них, мій заробіток буде 3500сс чистими, коли злию фул хп.

4. Допустимо, я маю якісь заводи - ку1 пекарні. За одне відпрацювання 10 хп при ціні булку ку1 27 сс (така ціна була ще літом) я міг тримати менше 10 сс чистими (зараз ціна 40 сс, але це наслідки очікування івенту). Однак якщо я замість цього використаю це хп для війни з бустером +50% - отримаю майже 14сс за кожні використані 10 хп!

Коли рахуєте строки окупності - врахуйте втрачену вигоду від використання хп для війни. Також можливий додатковий заробіток під час івентів, коли підвищуються ціни на все, але точно так само можна заробляти, якщо просто скуповувати товар на склад при низьких цінах і розпродувати під час івентів.

5. Допустимо, я хочу назбирати на пак, наприклад за 99 токенів або 1,4кк сс. Тепер я знаю, що для цього мені треба набивати близько 60кк дамагу з бустером +50% щотижня, або 9кк в день, що малоімовірно) але я не врахував жодних інших доходів: медальки суперсолдата, БХ, СХ та інші доходи. Також можу збирати батони з лінійки щотижневих призів, щоб використати їх в епіку бажано із ПП-бустером і +100% бустером, отримати більше сс і більше відновлення енергії і швидше заробити на пак, який дасть змогу ще швидше заробляти!

6. Навіть якщо я вирішу стати найбільшим виробником булок у світі, мені доцільно воювати! Потратив хп на виробництво, продав булки, купив танки, вдарив за еУкраїну, знову заробив, купив голд, потратив на нові заводи, наступного дня знову відпрацював - тепер у тебе 100500 заводів! Але не забувай про ціль нашого тут спільного перебування - душити снвсбк де бачиш) Тому бити у важливих війнах теж не забувай.

Тепер кожен з вас нехай зробить висновки самостійно. Напередодні чорної п'ятниці кожен має накопичити голд, щоб вигідно його потратити на акції. Чи це буде акційна ціна на ку2 пекарні, ку7 заводи зброї, чи на пачки з максимально дешевими батонами - вибирати тобі. Але бажано трохи порахувати і визначитися. Ти хочеш бути хліборобом чи воїном? Які твої дії дадуть максимальну ефективність? Для гравців з високою силою і низькою легою є сенс скупити батони, щоб швидше прокачати звання. Свої сенси є у низькорівневих гравців чи авіаторів. Можливо, вони напишуть свої спостереження щодо оптимального розвитку. Моя історія - для тих, хто хоче стати легендою ХХ або вже нею став.

П.С. Надіюся, ви знаєте, що зернові ресурсні компанії просто збиткові до ціни десь 8сс, і виробляєте зерно суто для щоденного завдання.
П.П.С. Якщо погратися з табличкою, то можна виявити, що легенда ХХ із максимальним протектором виходить на самоокупність за витратами на танки і булки від сс з ТП десь від розміру сили 221к.