Моя господарка / Економіка війни

Day 5,662, 05:53 Published in Ukraine Ukraine by jar4yk

Вирішив описати трохи своє господарство, яке назбирав за роки гри.
Ніколи не витрачав на ігри гроші, мені просто цікаво щось клацати деколи і дивитися, як ті циферки ростуть🙂

Отже, колись давно вирішив, що на війну немає грошей, тому треба тратити сс не на танки, а на виробництво, а потім зароблені ресурси витрачати на прокачку у війнах.

Десять років тому у мене була пауза у війнах десь на рік чи півтора. Назбирав сс, купив сировинну компанію, продав сировину, за місяць назбирав на нову сировинку, потім за 20 днів нову, потім 10 днів нову і став ресурсним магнатом🙂

Потім знецінилася сировина, ставив ку1 пекарні раз у місяць, раз у 10 днів, раз у день - став хлібним магнатом🙂 Став бити у війнах суто хлібним дамагом.
Потім олдфаги стали усіх вчити, що треба апати пекарні до 2-го, а то навіть і до 3-го рівня, щоб тратити менше хп на виробництво, а більше на прокачку рангу. Десь тоді ввели Легенди, сс з медальок патріотів стало вигідною справою. Тож я збирав голд, щоб на чорну п'ятницю апнути пекарні.

Йшли роки, я трохи ріс і став збирати голд на свою першу зброярку ку7 і на чорну п'ятницю закупив відразу 2, там ще довелося пачку ресурсних компаній розібрати, які ще за царя гороха будував за голд. Ще через рік докупив 2, потім ще...

Коли з'явилася власна зброя, вже бив танками, прокачував ранг🙂 Потім був івент, де батончики падали фактично безлімітно, я всі ресурси влив у танки і нормально прокачався, перші легенди пішли у званні.

Далі я вирішив, що частину ресурсів треба вкладати у покупку паків. Мабуть, вперше це стало можливим після виграшу джекпота у лотереї, з'явився позаплановий голд. Була мрія ідіота - забезпечити собі за рахунок виробництва паверпак щомісяця. Купував раз у три місяці, далі раз у два. Зараз майже щомісяця. Якщо не спускати сс на лотерею, то можна майже щомісяця купити пак🙂

Сьогодні я ознайомився із калькулятором виробництва і оцінив свої перспективи щодо паків.

Маю виробництво хліба - біля сотні ку2, до 20 ку3, 20 ресурсок зброї, 7 ку7 заводиків на танки. Якщо додати сюди свою щоденну найману працю, то це дає ще +4100 сс в день. Щоденні квести +1500 сс і ресурси на будинки і ракети ще +1500 сс. У сумі 600к сс разом за місяць. Якщо додати медальки СС, ХВ, то накапає ще близько 50к сс. На пак недостатньо. Треба ще 3-4 БХ в день збирати і якраз вийде на паверпак, якщо знайдеться добра людина купити пак за 1200000 сс. А якщо купувати токени, то треба ще попотіти.

О, а ще капає сс за медальки патріота. Я порахував, що мені на Легенді ХІ бити танками все ще збитково, але якщо взяти бустер +50%, то вже заробіток 41 сс на кожних 100 хп. Мій ідеал - залетіти в національний епік з бустером на престиж-пойнти (їх треба ще піймати в лотереї), включити +100% до дамагу, бустери на ранкпойнти і зливатися до 20 к ПП на лінійці приблизно. Тоді за кожний батон 90 сс і прокачка хороша.

Маю бустерів +50%, щоб безперервно бити 3 місяці, тому чим вища легенда, тим активніше їх буду витрачати.

З урахуванням сс за патріота і вдалих епіків на початку тижня - можна обмежитися меншою кількістю бх для того, щоб заробити на пак.

Поділіться своїми розповідями, як заробляти на Паверпак + Бліцкриг пак одночасно.

Няшка номера: