Ambient on/off

Pacukass į prezidentūrą

8 Day 4,635, 08:37 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki gerbiami mužikai ir bobikės, ponios ir džentelmenai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų būsimas Lietuvos va(l)dovas Pacimojus Pacas.

Praeitame straipsnyje pristačiau jums garbingiausią … read more »

Solidarumas į seimą

5 Day 4,630, 03:57 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveiki gerbiami ir nelabai sėbrai, chebrantai ir korefanai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų beprotiškai mylimas ir geidžiamas Pacimonijus Maximus.

Šis straipsnis ne šiaip pasimuilinti jūsų … read more »

Sveikučiai?

30 Day 4,506, 04:34 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki gerbiami ir nelabai chebrantai beigi šiaip dėl kažkokių priežasčių eRepubliko dar nepamiršę piliečiai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų beprotiškai mylimas arba jums nežinomas [url=https: … read more »

SOL ateitis ir neteisibe

17 Day 2,979, 07:45 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveiki gerbiami ir nelabai partiečiai beigi piliečiai, lordai ir vargolei, su jumis jau antrą kartą šį mėnesį svekinasi jūsų mylimiausias ir aktyviausias Solidarumietis [url=https://www.youtube.com/watch? … read more »

10 priežasčių kodėl AŠ vertas aukštesnės pozicijos

8 Day 2,971, 03:54 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveiki gerbiami ir nelabai partiečiai beigi piliečiai, lordai ir vargolei, su jumis svekinasi jūsų mylimas Pacvydas. Pastebėjau kad spaudoje read more »