PALATA - kandidatai į seimą ir naujienos

Day 5,603, 12:02 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor DariusSveiki gerbiami partiečiai ir partietės, pacukai ir pacytės, lordai ir vargolei, su jumis sveikinasi PALATOS partijos balsas - Inquisitor Darius a.k.a. Pacukas.

Kadangi esame viena iš nedaugelio partijų kurios dar turi noro kažką veikti, o ne miegoti ant kitų žmonių sukurtos gerovės, norime pagyvinti spaudą ir tarti žodį dabartinei valdžiai, pristatyti jums savo kandidatus į seimą, o taip pat, paskelbti tam tikrus pokyčius partiečiams.


Pradžiai, žodis liaudžiai ir valdžiai - labai prašome nepalaikyti PALATA partijos narių diskriminacijos jokiais būdais.
Yra Holy Inquisition MU, ir yra PALATA partija. Dauguma Holy Inquisition MU narių yra PALATOS nariai, BET dauguma PALATOS narių nėra Holy Inquisition nariai.
Mes žinome apie pranešimus kurie buvo siųsti mūsų partijos nariams, bet apie tai plačiau teks papasakoti kitame straipsnyje; o gal neteks, nes valdžia tikrai turi laiko susimąstyti ir nustoti elgtis taip, lyg jau yra įvedę diktatūrą ir gali kontroliuoti visų piliečių politinę veiklą. Ačiū iš anksto nuo manęs ir nuo tų narių, kurie nepabijojo likti partijoje. 🙂Kandidatų pristatymas:


K0rsakoff - skoningos nuogybės vertintojas (tik pažiūrėkite į profilio nuotrauką!), visų medalių vagių siaubas ir vienas iš aktyviausiu mūsų partijos narių.Inquisitor Darius - tikrai nereikia pristatinėti, manau nėra tokio erepublikono kuris nežinotų šito veikėjo. Vien už tai nusipelnome jūsų balso.TheUnit Duls - tikras vienetas, žmogus pokerfeisas ir vienintelis normalus eLietuvos žaidėjas kurio profilis susijęs su žalia spalva.Klounas - ne juokais rimtas veikėjas ir vienas iš retesnių kentų negailinčių savo EB tam, jog kalti už Lietuvą ar kelti epikus kol stipresni žaidėjai savanaudiškai farminasi.
Atsigauk - žmogus kurio vardas rajone minimas labai dažnai, ypač prieš konfrontaciją, matyt jis labai gerbiamas.Butcher of Commies - viskas tuo ir pasakyta, itin aktualu šiais neramiais laikais kai komunistinės atmatos bando perimti valdžią visomis reikšmėmis, ir ne tik realiame pasaulyje. Už tokį gerą reikalą taip pat nusipelnome jūsų balso.Schrodingers Nun - ne tik Partijos Prezidentas bet apskritai aktyvus partijos veikėjas, taip nusistatęs prieš alkoholį, kad neretai bando sunaikinti didelį kiekį bokalų vieną po kito. Dar mano asmenine nuomone turi kiečiausią profilio paveiksliuką (no offense, myliu visus).

Kviečiu visus aktyviai balsuoti už šiuos nuostabius veikėjus. Kiekvienas balsas mums ypač svarbus dėl dabartinės politinės situacijos šalyje, apie ką manau irgi bus plačiau parašyta kitame straipsnyje.


Naujienos partiečiams:
Nuo kitos savaitės (Kovo 27d.) nutraukiame namukų kompensaciją.
Vietoje namukų kompensuosime visiems norintiems partijos nariams 35% Power Pack vertės. Packus galėsite nusipirkti iš šios iniciatyvos organizatoriaus Butcher of Commies už ~650k CC vietoje įprasto 1m CC.
Atskirai susitarus galima ir Maverick ar Blitz pack kompensacija.
Daugiau informacijos kitą savaitę rasite ant partijos sienos.


P.S. Balsuokite rinkimuose, palaikykite demokratiją ir priešinkitės nekomptetetingai chebrantūrai.
P.P.S. Partijos sekretorė labai tikisi jūsų balso.