PALATA - kandidatai į seimą (Balandis 2023)

Day 5,635, 02:40 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor Darius


Sveiki gerbiami partiečiai ir partietės, politikai ir politikės, lordai ir vargolei, su jumis sveikinasi PALATOS partijos prezidentas (ačiū už balsus) - Inquisitor Darius a.k.a. Pacukas.

Kadangi esame vienintelė gyvesnė partija šitame mirusiame žaidime ir sugebame kiek daugiau, nei verkti telegramuose, vėlgi pristatome jums savo kandidatus į seimą. Tuos pačius juokelius kaip praeitam straipsnyje rašyti man nedera, visgi, jei neturėčiau jokių originalių minčių, galėčiau būti eilinis dabartinės vyriausybės narys (atsiprašau, nesusilaikiau 😘 ), todėl viskas labai trumpai.


Štai mūsų kandidatai:

Patikimi partijos nariai, už kuriuos galime dančių duoti, kad nieko neprimals:
Butcher of commies
K0rsakoff
HeroZx
Inquisitor Darius
Schrodingers Nun
Godfather of Gangtsa Rap

Kandidatai, kurie nėra labai aktyvūs partijoje, bet mūsų žiniomis nieko nėra primalę, todėl vistiek juos palaikome:
UFFO
Baltrunas

Ir pabaigai, kadangi praeitą mėnesį net keliems vyriausybės intelekto galiūnams kilo problemos su teksto suvokimu kur juodu ant balto parašyta, jog mes neremiame trolinimo impeachmentu, ši dalis dedikuota būtent tam.
CassusFett pareiškė, jog impeachmentas yra jo asmeninės programos dalis. Mes su šia pozicija nesutinkame, todėl šiuo metu kandidatas nėra remiamas mūsų partijos. Atsiprašau, pupuliuk, kaip sakoma is what is, nesutapo horoskopai. 😘

(Kas nežinote, kodėl jis vistiek yra mūsų sarašuose, pasidomėkite eRepubliko mechanika. Čia ypatingai mažajam gyvuliui aktualu.)P.S. Balsuokite rinkimuose, palaikykite demokratiją ir priešinkitės nekomptetetingai chebrantūrai.
P.P.S. Kadangi įsižeidę mažapimiai "valdovai" mane reportina net už pornografiją, nes noriu tautai duoti papų, šį kartą pateikiu jums labai mielą Klaipėdos krašto tautinio apdaro interpretacija: