Holy Inquisition - Lietuvos išlaisvinimas

Day 5,598, 14:31 Published in Lithuania Lithuania by Inquisitor Darius

Sveiki gerbiami piliečiai, kentai ir kentaurės, lordai ir vargolei, su jumis sveikinasi jūsų tikrasis išganytojas - Inkvizitorius Darius a.k.a Pacukass a.k.a. Sandėliuko siaubūnas.


Po netrumpos pertraukos Holy Inquisition vėl iškilmingai kviečia visus eLietuvos piliečius prisijungti prie MU, bei mūsų keliamų iniciatyvų.

Jeigu jus iki gyvo kaulo užkniso metų metais valdžią okupuojantys reptiloidai masonai, kurie retkarčiais net nemoka savęs aiškiai išreikšti lietuvių kalba, - dabar yra pats laikas suaktyvėti ir įnešti įdomybių į šį leisgyvį žaidimą.

Kartu su mumis galėsite:
»Smagiai praleisti laiką online (arba ne), ir išeiti alaus bokalui (arba ne), ir net pasedėti geriausiame telegramo chate (arba ne).
»Karts nuo karto pasirinkti lengvų medalių, kai MU kelia diktatūrą.
»Paremsime tankais ir maistu per shoutus, vėlgi - jokių telegramų turėti nebūtina.
»Aktyviausiems žaidėjams finansuosime power pack.

Būrio vadovybė yra pasiryžusi nebūti nuobodžiais suskretėliais, myžančiais į kelnes nes trys žaidėjai kelia diktatūrą for fun.
Aišku, kad jau tokia situacija, tai teoriškai labai pasiryžę ir pasiturintys žmonės iš esmės visai galėtų nusipirkti nemažai valiutos ir paerzinti tam tikrus asmenis, bet na gi kas tam leistų realius eurus? Retorinis klausimas.


P.S. Visiems kas VOTE'ins ir stos į MU - sveikiname padarius geriausią sprendimą savo gyvenime.
P.P.S. Subskraibinkit, donatuokit, endorsuokit. Viskas ką gauname eis tiesiogiai į Lietuvos išlaisvinimo biudžetą. 🙂
P.P.P.S. Ryžtingi papai.