eİddaa 2 vol.2

Day 5,941, 13:00 Published in Turkey Turkey by Rukneddin

hafta sonu seçimi ardından serie a dan hallice ligimize geri dönüyoruz, katılım devamlılığının öne çıktığı sezonumuz tüm hızıyla devam ediyor xdGÜNÜN MAÇLARI

(1) - Galatasaray - Antalyaspor
(1) - AS Roma - Torino
(1) - Kopenhag - Nordsjaelland
(1) - Fiorentina - Lazio (JOKER)
(1) - West Ham - Brentford

KURALLAR

Maç sonucunun tahminini, ev sahibi galibiyeti için (1) beraberlik için (0) deplasman galibiyeti için (2) olacak şekilde yanına yazmanız yeterlidir. Uzatmalara giden maçlar ise oynanan sürenin sonunda olan skor maç sonucu olarak tescil edilecektir, yani penaltı atışları geçersizdir.

Joker Sistemi: Her hafta bir tane önemli maç JOKER olarak belirlenecektir. Bu maçları bilenler bununla beraber toplam üç maç tahmininide doğru yapabilirlerse JOKER ödülünü almaya hak kazanacaktır. Lig sıralamasında, bilenlerin yanına sayı olarak eklenecektir.

Lig sistemi: Tahmin ettiğiniz üçüncü maçla birlikte her bilinen maç puan olarak yansıyacak, JOKER maçını bilen kişiler ekstra iki puan daha kazanacaktır. Sezon sonunu aynı puanda bitirenlerden en çok JOKER bilenler kazanacak, eğer oradada eşitlik sürerse en çok katılım sağlayan oyuncuya bakılacak, eğer hala eşitlik sürüyorsa toplam bildiği maç sayısına göre ödüller verilecektir.

Lig onsekiz takımdan oluşacak, onsekizin dışında kalan oyuncular yedek ligde yer alacaktır. İki hafta üst üste katılım göstermeyen yarışmacılar ligden ihraç edilecektir (haftalık ödüller için daha sonra yine tahmin yapılabilir). Fazla katılımlarda yedek bir lig oluşturulacak, ana ligde aktif olmayan oyuncuların yerleri yedek ligden doldurulacaktır. Yedinci haftadan sonra lige katılımlar kapatılacaktır. Bir sezon toplam on (10) makale sürecektir.

Katılım süresi ilk maçın başlamasına beş (5) dakika kala bitecektir.

Katılım ücreti yoktur, bağış ve gazeteye abone olarak destekleyebilirsiniz.

ÖDÜLLER

Haftalık Ödüller: Tüm maçları bilenler 200 Q7 silah, 4 maç bilen 100 Q7 silah, 3 maç bilen ise 50 Q7 kazanacaktır. JOKER'i bilenler ekstra 50 Q7 kazanacaktır.

Lig Ödülleri: Birinci 2000 Q7, İkinci 1000 Q7 ve Üçüncü 500 Q7 kazanacak ve diğer sezonlarda lig sıralamasında yanında kupa ibaresi verilecektir.


*(P)= Puan (J)= Joker (K)= Katılım

Haftanın Kazananları

200+50 Q7 Kazananlar
Akturk.

100 Q7 Kazananlar
bakariz
Guide in Town
KotuKenanAbi
turkey4ever
Zeynelabidin.

50 Q7 Kazananlar
DAG AYISI
jrfikibokk
Jr N4rgaL
priapos17
simsekcountr jr
TUBIRON
Tuzgunn
Vijanagari


SONRAKİ eİDDAA GÜNÜ
03.03.2024