Czas Zemsty

Day 5,464, 13:15 Published in Poland Poland by Ferlunia.

Witam,

Witajcie drodzy czytelnicy.

Piszę ten artykuł, ponieważ jestem wściekły. Republikanie przez sprytną zagrywkę człowieka zwanego Kherehabath nie weszli do top 5. Zastosował on taktykę krypto PTO. Poprzez ten artykuł, który jak widać cieszył się dużą popularnością 326 votów i prawie 90 komentarzy oraz przez taki spam pocztowy skusił nieświadomą masę ludzi, aby z czystej złośliwości przechodzili do PA i PWL.

Było to czystym chamstwem i ciosem poniżej pasa! Jak to się dzieje, że jeden człowiek ma taką władzę, aby sterować całymi wyborami?! Ludzie obudźcie się! Jedno słowo członka tak zwanej ELYTY jest ważniejsze od uczciwych wyborów. To jaki wpływ wywiera UKŁAD na całe życie polityczne w ePL jest wprost niewyobrażalny! Nie zgadzam się z takimi zagrywkami i żądam od kongresu aby zawiesili tego oto człowieka Kherehabath w prawach wyborczych, wyrzucili go z konga i zakazali mu wszelkiej działalności politycznej. A tymi marionetkami, które są sterowane przez Kherehabatha niech się nie wydaje, że nie poniosą konsekwencji swoich złych czynów. Też jesteście winni. Jak można tak się ogłupiać i dać rządzić ELYCIE przez tyle lat. Skapnęło coś dla was z tego stołu może jakiś okruszek. Pewnie, że nie.

Te same twarze i osobnik u władzy przez 5 lat!!!! Lecz przyjdzie czas, gdy to Republikanie osiągną szczyt władzy i wtedy nadejdzie czas ROZLICZENIA!!!

Dziękuje z uwagę
Wasz Ferla 😉