[Başkanlık] İyi Bayramlar ve Son Durum

Day 5,987, 11:16 Published in Turkey Turkey by Mr Levni


Değerli eTR vatandaşları,

Son durumu sizlere bildirmek için yazıyorum. Öncelikle herkesin Ramazan / Şeker Bayramını kutlarım. Hem seçim kazanmama istinaden hem ufak bayram şekeri kıvamında yorum bırakan herkese 100 Q7 Tank dağıtılacaktır. Dağıtım devlet değil, kendi özkaynaklarımdan olacaktır.

Air Epic

Air Epic katılım sayısında azlık nedeniyle askıya aldık. Zaten günün sonunda d4'teki gibi cc kazanımı vs büyük bir artısı olmadığı için bar miktarımızı korumak amacıyla faydalı olacaktır.

Division 4 Epic

Etkinlik nedeniyle tanklarımızın CC biriktirebilmesi amacıyla D4 Epic devam etmektedir. Değişiklik olmadıkça her salı TR saatiyle 18:00 civarı. Tabi ülke sınırlarımıza bir saldırı olmadığı sürece.

eBulgaristan Doğal Düşman Yasası
Bugün öğlen saatlerinde saldırgan amaçlı bir doğal düşman yasası bildirimini aldık. Şu aşamada diplomasi ile bu saldırıyı durdurmaya çalışıyoruz ama zorbalığa devam ederlerse; Yıldırım Ordularına güvenimiz tamdır.

Yunanistan - Destek
Geçtiğimiz hafta eMeclisimizin %99 desteğini alarak, tarafsızlığını açıkça deklara ederek özgürlüğünü sağlamaya çalışan Yunanistan'a özellikle hava cephesinde desteğimizi sağladık. Günün sonunda bu destek eTR çıkarlarına uymasa da, tarafsız bir ülke olarak bizede dokunacağı için ses çıkartmamızın uygun olduğu görüşündeyim.

Başkanlık - Kabine
Ben ve başbakan Tuzgun'un geçmişte oyun aktifliğimiz olmadığı için Asteria veya Code ile neredeyse hiç bağımız bulunmamakta. Aldığımız her kararda eTR'nin çıkarını göz etmekteyiz. Kaynak savaşlarına kadar bu düzeni devam ettirmeyi hedefliyoruz ta ki ülkemize saldırı tehdidi gelmediği sürece.
Ek olarak oyuna vaktini oldukça harcayan eski başkan Guide In Town'u, dış işlerine aldık. Tecrübesi ile eTR'nin çıkarına iyi işler çıkaracağından eminiz.

Kapanış
Yarın Bulgaristan kararının sonuçlanacağı gündür. Eğer saldırgan ve zorba tutumu devam ettirmeleri halinde tüm eMilletimizin savaşa hazır olması gerekmektedir. Günün sonunda silinsek te silinmesek te elimizden geleni yapmalıyız. En kötü siliniriz ki bu da SH madalyamızda artış sağlar. Yüksek detli TW cephelerinde de biz beliririz.


Esenlikler