TURAN Partisi Milletvekili Adaylarımız

Day 5,940, 03:19 Published in Turkey Turkey by Tuzgunn


Geçtiğimiz milletvekilliği seçimlerinde en çok oyu alan partiydik. Bu seçimlerde de aynı hedefi amaçlamaktayız. Üye sayımızın üstünde oy almamız çoğu kişiyi şaşırtmıştı. Ancak bunun nedenleri var.

İlk olarak partimiz eTR'nin en aktif partisi. Öyle ki üye sayımızın yarısından fazlası milletvekilliği için aday oldu. Tek tek ilk 5'te ki partilere baktım. Böyle bir oran hiçbirinde yok.

İkinci olarak oyuna yeni başlayan veya eskiden bırakmış olup sıfır hesapla geri gelen oyuncuların çoğu bizim partimizde. Bu arkadaşlarımıza maddi ve manevi desteklerde bulunarak oyunda kalmaları, devam etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Ülkemizin yeni oyunculara ve kalıcılığa ihtiyacı var. Bizim de hedefimiz bu yönde.

Üçüncü olarak geçirmiş olduğum 4 ülke başkanlığı dönemimde yapmış olduğumuz güzel işlerin de etkisi Turan Partimize güven konusunda yadsınamaz bir destek sağlamıştır.

Siyaset oyunun tatlısı, tuzlusu, kaosu, eğlencesi. Sosyal medyaya dönen oyunda siyasetin hep var olması, oyunun içinde olması temennim.

Yarın gerçekleşecek olan milletvekilliği seçimlerinde tecrübeli ve yeni arkadaşlarımızla harmanlanan aday listemiz şu şekildedir;
Aktif bir meclis, etkin ülke siyaseti ve eTR'nin geleceğini önemseyen bir partinin varlığı için sizlerin desteklerini bekliyoruz.

Saygılarımla.